Нехай буде воля Твоя - Ведмеденко Олег Валентинович - Страница 17
- Предыдущая
- 17/21
- Следующая
· “Щоб справдилось, що сказав був Ісая пророк, промовляючи: «Він узяв наші немочі, і недуги поніс»” (Євангеліє від Матвія, 8 розділ, 17 вірш).
· “Хіба ви не знаєте, що ваше тіло – то храм Духа Святого, що живе Він у вас, Якого від Бога ви маєте, і ви не свої? Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!” (Перше послання святого апостола Павла до коринфян, 6 розділ, 19–20 вірші).
· “І молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться” (Якова, 5.15).
· “Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!” (Якова, 5.16).
· “Чи страждає хто з вас? Хай молиться! Чи тішиться хто? Хай співає псалми!” (Якова, 5.13).
· “І сказав Він: «Коли дійсно будеш ти слухати голосу Господа, Бога твого, і будеш робити слушне в очах Його, і будеш слухатися законів Його, і будеш виконувати всі настанови Його, то всю хворобу, що Я поклав був на Єгипет, не покладу на тебе, бо Я – Господь, Лікар твій!»” (Вихід, 15 розділ, 26 вірш).
· “Направду ж Він немочі наші узяв і наші хвороби поніс,... Його ж ранами нас уздоровлено” (Книга пророка Ісаї, 53 розділ, 4–5 вірші).
· “Він послав Своє Слово та їх уздоровив. І їх урятував з їхньої хвороби” (Псалом 106(107), 20 вірш).
· “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, – і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем смиренний, – і знайдете спокій душам своїм” (Від Матвія, 11.28-29).
· “І будеш служити ти Господеві, Богові своєму. І Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу” (Вихід, 23.25).
· “Якщо впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я моє, і повернуться зі злих своїх доріг, то Я вислухаю з Небес і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній край!” (Друга книга Параліпоменон (Друга книга хронік), 7 розділ, 14 вірш).
· “Багато хвороб – на безбожного, хто ж надію свою покладає на Господа, того милість оточує” (Псалом 31(32).10).
· “Господи, Боже мій, я кликав до Тебе, – і мене вздоровив Ти. Господи, вивів Ти душу мою із шеолу, – Ти мене оживив, щоб в могилу не сходити мені” (Псалом 29(30).3–4).
· “Господи, не карай мене в гніві Своїм…” (Псалом 37(38)).
· “І сказав Він мені: «Досить тобі Моєї благодаті, – бо сила Моя здійснюється в немочі». Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилась в мене. Тому любо мені в недугах, у прикростях, у бідах, у переслідуваннях, в утисках через Христа. Коли бо я слабий, тоді я сильний” (Друге до коринфян, 12.9–10).
· “Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробовування, немовби чужому випадку для вас. Але через те, що берете участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з’явленні слави Його раділи ви й звеселялись…” (Перше Петра, 4.12–13).
· “А Він їй [кровоточивій] сказав: «Твоя віра, о дочко, спасла тебе; іди з миром і здоровою будь від своєї недуги!»” (Від Марка, 5.34).
· “Христос відкупив нас від прокляття Закону…” (До галатів, 3.13–14).
· “Тоді сестри послали до Нього, говорячи: «Ось, нездужає, Господи, той, що кохаєш його!»… Як почув же Ісус, то промовив: «Не на смерть ця недуга, а на Божу славу, – щоб Син Божий прославився нею»” (Від Івана, 11.3–4).
3) Злидні
· “Улюблений, – я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй” (Третє соборне послання святого апостола Івана Богослова, 2 вірш).
· “Поправді, поправді кажу вам: «Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення (в ім’я вдосконалення, яке у самозреченні, смиренні та любові), – Він дасть вам. Не просили ви досі нічого в Ім’я Моє (бо мали віру ще підзаконну – не смиренну, а покірну, чинну не любов’ю, а страхом). Просіть – і отримаєте, щоб повна була ваша радість (як духовна радість, так і тілесна, позаяк чи може бути повною радість людини голодної, хворої, обтяженої різноманітними проблемами?..)” (Євангеліє від Івана, 16 розділ, 23–24 вірші).
· “І станеться, якщо дійсно будеш ти слухатися голосу Господа, Бога свого, щоб додержувати виконання всіх Його заповідей… І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе… Благословенний ти в місті, і благословенний ти в полі. Благословенний плід утроби твоєї (діти)… Благословенний твій кіш та діжа твоя (синодальний переклад: «житницы твои и твои кладовые»)...” (див. Повторення Закону, 28 розділ, 1–14 вірші).
· “І будеш служити ти Господу, Богу своєму. І Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу” (Вихід, 23 розділ, 25 вірш).
· “Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали” (Від Івана, 10.10).
· “А мій Бог хай надолужить вашу всяку потребу (синодальний переклад: «восполнит») за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі” (Послання святого апостола Павла до филип’ян, 4 розділ, 19 вірш).
· “А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком…” (Друге до коринфян, 9.8).
· “І оце та відвага, що ми маємо до Нього, – що коли чого просимо згідно Волі Його, то Він слухає нас. А як знаємо, що Він слухає нас, чого тільки ми просимо, то знаємо, що одержуємо те, чого просимо від Нього” (Перше Івана, 5.14–15).
· “І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене… і все, що він чинить, – щаститься йому!..” (Псалом 1).
· “Не журіться про життя своє – що будете їсти та що будете пити, ні про тіло своє – у що зодягнетеся. Чи ж не більше від їжі життя, а від одягу тіло?.. Хто ж із вас, коли журиться, зможе додати до зросту свого бодай ліктя одного? І про одяг чого ви клопочетесь?.. маловірні!
Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось?.. Знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, – а все це вам додасться. Отож не журіться про завтрашній день, – бо завтра за себе саме поклопочеться…” (Від Матвія, 6.25–34).
· “Господь – то мій Пастир, тому в недостатку не буду” (Псалом 22(23).1–2).
· “Христос відкупив нас від прокляття закону…” (До галатів, 3.13–14).
· “І помножив Господь усе, що Йов мав, удвоє” (Йова, 42 розділ, 10 вірш).
· “Бо корінь усього лихого – то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання” (Перше до Тимофія, 6.10).
· “Тож знайте, що ті, хто від віри, – то сини Авраамові… А коли ви Христові, то ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці” (До галатів, 3.7,29).
· “Тож як ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, – скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього!” (Від Матвія, 7.11).
· “Як захочете ви та послухаєтесь, то будете добра землі споживати” (Книга пророка Ісаї, 1 розділ, 19 вірш).
· “А як маєм поживу та одяг, то ми задоволені будьмо з того. А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в чисельні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу (синодальний переклад: «в пагубу») й загибель” (Перше до Тимофія, 6.8–9).
· “Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений («покинутий». – Переклад отця Івана Хоменка) був, ні нащадків його, щоб хліба просили” (Псалом 36(37). 25).
- Предыдущая
- 17/21
- Следующая